poster

Radar Men from the Moon

Radar Men from the Moon (1952)

Aksion, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.9/10

PËRMBLEDHJE

Strategic targets on Earth are being destroyed by an unknown weapon. Government security head Henderson suspects it's an "atomic ray" originating from the moon! He assigns Commando Cody, scientist and man of action with a secret flying suit, to investigate. Soon, Cody is battling Earth thugs in the pay of Krog the moon man and making trips in his experimental rocket to the moon itself, in a perilous and all but singlehanded effort to thwart the planned invasion of Earth.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Luftëtari (2007)

  e hënë
  image
  Aisha shkon në shkollën e mesme dhe babai i saj, që ka ardhur në Danimarkë si emigrant nga Turqia, është e bindur se ajo do të bëhet mjeke. Aisha, në fakt,...
 • Natë mbijetese (2019)

  e hënë
  image
  Pasi një darkë e gëzueshme familjare ndërpritet brutalisht nga mercenarë në kërkim të një thesari të fshehur, një agjent super i trajnuar i interpolit lufton...
 • Mbledhësi i borxheve (2018)

  e hënë
  image
  Një trajner i arteve klasike maciale fillon punë si mbledhës borxhesh për kriminelë. Detyra duket mjaft e lehtë, derisa një klient e tërheq në një situatë më të...
 • Lojërat e urisë 2 - Vajza e zjarrit (2013)

  e hënë
  image
  Dymbëdhjetë muaj pasi fituan kampionatin e 74-ërt të "Hunger Games", Katnis Everdini dhe partneri i saj Peta Mellarku duhet të shkonin në atë që njihej si turneu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.