poster

Shansi fundit

Last Chance (2008)

Aksion, Fantashkencë, Thriller | Mbretëria e Bashkuar, Rumani
Regjia: Ion Ionescu
FilmBox Extra RS | 30.12.22 | 03:35

Vlerësimi: 3.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Në të ardhmen bota do të jetë në buzë të greminës për sa i përket katastrofës ekologjike, ndërsa njerëzimi do t’i nënshtrohet mutacionit, i cili do të shkaktohet nga mbeturinat toksike. Një meteor i zjarrtë, i cili përmban kristale energjie, është shpëtimi i vetëm. Por për kë? Për njerëzit, të cilët mund t’u japin fund shkatërrimeve të Tokës apo për mutantët? Njerëzit duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe akoma kanë shpresë se do të fitojnë.

Fotot

Shansi fundit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alien Conquest (2021)

  image
  Sibling astronomers join forces with the military when hostile aliens attack Earth.
 • I vetmi (2001)

  image
  Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham. Jet Li në rolin e dyfishtë si një oficer policie në luftë për jetën e tij kundër një vrasësi sozi nga një...
 • Mbreti i luftetareve (2010)

  image
  Film aksioni i bazuar në video-lojë „Mbreti i luftëtarëve”.
 • Bota Xhurasik: Dominimi (2022)

  image
  Pasi i mbijetuar shkatërrimit të Isla Nublarit dhe përballjes me komplotin në Lokud, Ouen Gradi dhe Kler Diëring rrëmbejnë mbesën e saj kur zbulojnë se është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.