Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(103 Voto)

PëRMBLEDHJE

Jennifer Aniston, Gerard Butler. I punësuar për të gjetur ish gruan e tij, e cila po i shmanget drejtësisë, një gjahtar shpërblimesh zbulon se edhe ai duhet të marrë arratinë bashkë me të...

Fotot

Gjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeveGjahtari i shpërblimeve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkëmbimi (2010)

  image
  Jennifer Aniston, Jason Bateman. Një grua beqare, vendos të bëhet nënë përmes një dhuruesi. Por në ditën e madhe, ndodh një shkëmbim që s'kuptohet derisa ajo...
 • Ndiq lojen time (2011)

  image
  Në një udhëtim të fundjavës në Hawaii, një kirurg plastik bind asistentin e tij besnik që të pozojë si gruaja e tij që së shpejti do të divorcohet, në mënyrë që...
 • Ferri (1999)

  image
  Edi Lomaks është një ushtar veteran i mërzitur nga jeta i cili endet nëpër shkretëtirë që të gjejë një arsye për të vdekur. Gjatë një incidenti me disa banditë...
 • Dikush si ty (2001)

  image
  Pasi braktiset nga i dashuri, një vajzë e talentuar shkruan një rubrikë mbi zakonet e meshkujve në marrëdhëniet sentimentale, gjë që menjëherë merr vëmendje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.