PëRMBLEDHJE

Në prag të Krishtlindjes, Babagjyshit papritur i prishet slita dhe ai rrëzohet në ishullin e Madagaskarit... Aleksi, Marti, Melmani dhe Gloria, vendosin të ndihmojnë Babagjyshin, duke i shpërndarë ata dhuratat për fëmijët...

Fotot

Merry MadagascarMerry MadagascarMerry MadagascarMerry MadagascarMerry Madagascar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krishtlindje alienësh (2020)

  image
  Kjo është aventura e një elfi të vogël, i cili ngatërron një alien të vërtetë dhe e merr si një lodër, dhuratë për Krishtlindje. Pa e ditur se alieni dhe miqtë e...
 • Legjenda e pinguinit (2009)

  image
  Kjo është aventura emocionuese e Kokos së vogël, e cila cdo ditë shëtit e veshur si pinguin, duke ëndërruar që një ditë të fluturojë. Koko bashkë me dy miqtë e...
 • Smërfët (2011)

  image
  Animation, Adventure, Comedy, USA, 2011. Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.