Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(64 Voto)

PëRMBLEDHJE

Steve Carell, Morgan Freeman. Një kongresmen i sapo zgjedhur përballet me një detyrë me përmasa biblike. Për t'i bërë ballë një përmbytjeje, Zoti e ka urdhëruar të ndërtojë një varkë gjigante druri dhe të fusë në të sa më shumë kafshë...

Fotot

Evani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëmEvani i gjithëpushtetshëm

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Udhëzues për gjuetinë e përbindëshave (2020)

  image
  Një dado adoleshente duhet të luftojë me një përbindësh të frikshëm, kur ai rrëmben fëmijën që ajo po kujdesej natën e Hallouinit.
 • Misioni i dados (2005)

  image
  Shan Wolf, agjent i fshehte, deshtoi keq. S'arriti ta mbronte dot Plummer, shkencetarin e rendesishem qe punonte per qeverine. Por tani qe jeta e familjes se...
 • Kopshti i baballarëve (2003)

  image
  Dy baballare të papunë vendosin të krijojnë nje biznes duke u kujdesur për femijet. Konkurenca e tyre me një tjeter institut parashkollor shkakton një sere...
 • Unë dhe Marli (2008)

  image
  O.Wilson, J.Aniston. Historia e Marlit, një qeni Labrador dhe të zotërve të tij, e lidhjes së papërshkrueshme që krijohet mes njeriut dhe kafshës dhe mënyrës sesi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.