poster

Serie A Futsal

Serie A

Futboll | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

EPISODI: 23

PËRMBLEDHJE

Serie A, also called Serie A TIM for sponsorship reasons, is a professional league competition for football clubs located at the top of the Italian football league system and the winner is awarded the Scudetto and the Coppa Campioni d'Italia.

Fotot

Serie A FutsalSerie A FutsalSerie A FutsalSerie A FutsalSerie A FutsalSerie A FutsalSerie A FutsalSerie A Futsal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • UEFA Champions League

  image
  Fudbalska liga šampiona — godišnje takmičenje fudbalskih klubova koje UEFA organizuje od 1992. Zamenilo je Kup evropskih šampiona, ili skraćeno Evropski kup,...
 • Süper Lig

  image
 • Argentine Primera División

  image
  Prva liga Argentine u fudbalu (šp. Primera División de Argentina), čiji zvaničan naziv od 2020. glasi Liga Profesional de Fútbol, je profesionalna fudbalska liga...
 • Ligue 1

  image
  Ligue 1, officially known as Ligue 1 Uber Eats for sponsorship reasons, is a French professional league for men's association football clubs. At the top of the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.