LaLiga 2 is the men's second professional association football division of the Spanish football league system.

Transmetimet në kanale:

Arena Sport 2 RS  

Ishte në kanal:

Arena Sport 5 RS  Arena Sport 1 RS  Arena Sport 3 RS  Arena Sport 4 RS  

Episodi vijues:

Sot
21:00
Direkt ŠPANSKA 2. LIGA: Zaragoza - Ponferradina, fudbal
e mërkurë
23:00
ŠPANSKA 2. LIGA: Pregled kola, fudbal
e enjte
21:00
ŠPANSKA 2. LIGA: Pregled kola, fudbal
REKOMANDIMET
 • EFL Cup

  image
  Liga kup Engleske (engl. Football League Cup; poznat i kao Liga kup) jeste englesko fudbalsko takmičenje. U kupu učestvuju 92 kluba, 20 klubova iz Premijer lige i...
 • Liga 1

  image
  Prva liga Rumunije u fudbalu (rum. Liga I) je najviše klupsko fudbalsko takmičenje u Rumuniji, kojim rukovodi Fudbalski savez Rumunije.
 • Primeira Liga

  image
  Prva liga Portugalije (trenutno nosi naziv Liga Portugal Bwin po generalnom sponzoru), najviši je rang fudbalskih takmičenja u Portugaliji.
 • TFF 1. Lig

  image
  The TFF 1. Lig is the second level of the Turkish football league system. The league was founded in 2001 as the Turkish Second League Category A after the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.