UEFA Evropska konferencijska liga je treće po snazi klupsko takmičenje koje organizuje UEFA, odmah posle Lige šampiona i Lige Evrope, a pobednik ovog takmičenja stiče pravo učešća u Ligi Evrope.

Transmetimet në kanale:

Arena Sport 4 RS  

Ishte në kanal:

RTS1  RTL DE  Arena Sport 2 RS  Arena Sport 1 RS  Arena Sport 3 RS  Klan Kosova  Arena Sport 5 RS  TRT Spor  RTL2  RTL  

Episodi vijues:

Sot
10:00
LIGA KONFERENCIJA: Istanbul - Hearts, 3.11., fudbal
Sot
02:00
LIGA KONFERENCIJA: Villarreal - Lech, 8.9., fudbal
Nesër
10:00
LIGA KONFERENCIJA: Molde - Djurgarden, 27.10., fudbal
e mërkurë
06:00
LIGA KONFERENCIJA: Hearts - Fiorentina, 6.10., fudbal
e mërkurë
12:00
LIGA KONFERENCIJA: FCSB - West Ham, 3.11., fudbal
e enjte
00:00
LIGA KONFERENCIJA: West Ham - FCSB, 8.9., fudbal
e premte
08:00
LIGA KONFERENCIJA: Silkeborg - West Ham, 15.9., fudbal
4.2.23
22:00
LIGA KONFERENCIJA: Istanbul Basaksehir - Fiorentina, 15.9., fudbal
5.2.23
00:00
LIGA KONFERENCIJA: Fiorentina - Hearts, 13.10., fudbal
5.2.23
08:00
LIGA KONFERENCIJA: Villarreal - Austria, 6.10., fudbal
REKOMANDIMET
 • Liga 1

  image
  Prva liga Rumunije u fudbalu (rum. Liga I) je najviše klupsko fudbalsko takmičenje u Rumuniji, kojim rukovodi Fudbalski savez Rumunije.
 • Primeira Liga

  image
  Prva liga Portugalije (trenutno nosi naziv Liga Portugal Bwin po generalnom sponzoru), najviši je rang fudbalskih takmičenja u Portugaliji.
 • TFF 1. Lig

  image
  The TFF 1. Lig is the second level of the Turkish football league system. The league was founded in 2001 as the Turkish Second League Category A after the...
 • EFL League One

  image
  Engleska fudbalska liga 1 (često skraćeno kao League One ili Ski Bet League One u svrhu sponzorstva, a takođe je bila poznata i kao Football League One od 2004....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.