Richard "Rick" Castle is a millionaire playboy who recently killed off his main character when a serial killer starts killing people like he does in his books. He teams up with New York police detective Kate Beckett to solve the case. He finds inspiration in Detective Beckett and starts shadowing her for his next book.

Ishte në kanal:

Stinet  FOX  ATV1  RAI 2  France 2  Top Channel  Puls4  Sat.1  RTS1  FOX Crime  

REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e premte
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk (2019)

  e premte
  image
  Yildiz has loved Kuzey for as long as she has known. She has seen no one but him. Families are also friendly to each other. Kuzey and Yildiz are engaged. But when...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e premte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Bull (2016)

  e premte
  image
  BULL stars Michael Weatherly as Dr. Jason Bull in a drama inspired by the early career of Dr. Phil McGraw, the founder of one of the most prolific trial...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.