SERIALE Faqja 1

 • Ema një shtrigë ëndrrash

  e martë

  18.6.24

  08:00

  Ema një shtrigë ëndrrash

  Every Witch Way (2014)

  Ema, e transferuar në një qytet të ri për shkak të punës së babait, papritur zbulon se ka fuqi të mistershme magjike të cilat duhet të mësojë t'i kontrollojë, pasi ajo është E Zgjedhura, shtriga më e fuqishme që ka...

 • Fate te kryqezuara

  e martë

  18.6.24

  08:00

  Fate te kryqezuara

  Paramparça (2014)

  Ndarja duket e pamundur. një histori dashurie e shkatërruar. edhe pse i përkasin kësaj bote, për Gylseren dhe Xhihan as lidhja dhe as ndarja nuk është e mundur. një aksident ndërlidh 6 persona duke i ndryshuar...

 • Married with Children

  e martë

  18.6.24

  08:05

  Married with Children

  Married with Children (1987)

  Al Bundy is an unsuccessful middle-aged shoe salesman with a miserable life and an equally dysfunctional family. He has a very attractive but lazy wife named Peggy who constantly nags him to death while throwing the...

 • Çamarrokët e kopshtit

  e martë

  18.6.24

  08:10

  Çamarrokët e kopshtit

  The backyardigans-0105 (2004)

  Tasha, Pablo, Tajron, Unikua dhe Austin janë pesë miq të ngushtë çamarrokë... Ata argëtohen pa fund në kopështin e tyre... Çdo ditë ata mësojnë diçka të re për botën që i rrethon dhe së bashku këndojnë dhe kërcejnë...

 • Emperatriz

  e martë

  18.6.24

  08:15

  Emperatriz

  Emperatriz (2011)

  Vajzat zbulojnë se Husto ka vrarë Agustinën. Lorena lexon letrën që ajo i la për Alehandron. Çfarë shkruhet aty? A do të arrijë ajo tia dorëzojë letrën Alehandros? Benito dhe Lorena i tregojnë të vërtetën Manuelit. Si...

 • Princi i Bel Air

  e martë

  18.6.24

  08:25

  Princi i Bel Air

  The Fresh Prince of Bel-Air (1990)

  Gjithçka shkon mire ne familjen Benks deri ne momentin kur me ta fillon te jetoje, Uilli, kusheriri nga Filadelfia. Jeta e tyre do te ndryshoje papritur. Qetesia do te zevendesohet nga aventurat e ketij djali te prape.

 • Çamarrokët e kopshtit

  e martë

  18.6.24

  08:32

  Çamarrokët e kopshtit

  The backyardigans-0105 (2004)

  Tasha, Pablo, Tajron, Unikua dhe Austin janë pesë miq të ngushtë çamarrokë... Ata argëtohen pa fund në kopështin e tyre... Çdo ditë ata mësojnë diçka të re për botën që i rrethon dhe së bashku këndojnë dhe kërcejnë...

 • Married with Children

  e martë

  18.6.24

  08:35

  Married with Children

  Married with Children (1987)

  Al Bundy is an unsuccessful middle-aged shoe salesman with a miserable life and an equally dysfunctional family. He has a very attractive but lazy wife named Peggy who constantly nags him to death while throwing the...

 • I rrezikshmi Henri

  e martë

  18.6.24

  08:50

  I rrezikshmi Henri

  Henry Danger (2014)

  Henri ishte një fëmijë si gjthë të tjerët deri kur pas shkollës, ai vendos të punojë. Që nga ky cast, jeta e tij ndryshon. Një aventurë e pabesushme, një sekret i përjetshëm. Të shpëtojë Botën është misioni më i ri, i...

 • Qenushi kalë

  e martë

  18.6.24

  09:00

  Qenushi kalë

  Paw Patrol (2013)

  Ryder leads a team of rescue pups (Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma and Skye) who save their town from everyday emergencies, whether it's finding missing elephants, fixing windmills or another minor mishap...

 • Emperatriz

  e martë

  18.6.24

  09:05

  Emperatriz

  Emperatriz (2011)

  Emperatrizi i kërkon Alehandros që ti tregojë se ku ndodhet Husto. Manueli fillon të dyshojë kur nuk e gjen Huston në shtëpinë e tij. Niko pyet Esterin a do të dashurohej me të nëse ai nuk do të ishte homoseksual

 • Jeta ndonjëherë është e bukur

  e martë

  18.6.24

  09:45

  Jeta ndonjëherë është e bukur

  Hayat Sevince Güzel (2016)

  Historia e dy vëllezërve që bien në dashuri me të njëjtën vajzë, e cila nuk beson në dashuri.

 • Benten i ri

  e martë

  18.6.24

  09:45

  Benten i ri

  Ben 10 (2016)

  Ben 10 is the fifth iteration of the Ben 10 franchise. It serves as a reboot of the television series loosely based upon the original series.

 • Bonkers

  e martë

  18.6.24

  09:50

  Bonkers

  Bonkers (1993)

  Na ishte një herë, në "Qytetin e Kartonave", një maçok që kishte gjithçka, por një ditë ai ngeli pa gjë. Tani është polici më komik i qytetit dhe zgjidh gjithçka me të qeshura dhe prapësi pa fund.

 • Njeriu i udhëtimeve në Dubai

  e martë

  18.6.24

  09:55

  Njeriu i udhëtimeve në Dubai

  Travel Man: 48 Hours in... (2016)

  Riçard Ajoadi do t'ju tregojë pjesët përbërëse të një fundjave triumfale diku larg, me minimumin e parave dhe të lodhjes. Vetëm në 48 orë ai do të eksplorojë disa nga klimat më të ngrohta dhe do të ndryshojë mendimin...

Emri « 1 2 3 ... 32 33 34 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.