Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa komike aq edhe dramatike..

Ishte në kanal:

STAR  Italia 1  Tring Smile  Nitro  

REKOMANDIMET
 • New Girl (2011)

  image
  Jess, a bubbly, off-beat teacher, who is known to burst into song, catches her boyfriend with another woman. Newly homeless, she moves into a loft with three...
 • Capri (2006)

  image
  Radnja ove talijanske serije događa se u slikovitom gradu Capriju, na prelijepom Mediteranu. U središtu su priče lijepa, misteriozna žena te dvojica braće, koji...
 • Family Guy (1999)

  image
  The Griffin household includes two teenagers, a cynical dog who is smarter than everyone else, and an evil baby who makes numerous attempts to eradicate his...
 • Mom (2013)

  image
  Nje nënë beqare përpiqet të vërë në vije jetën e saj në Napa valley, ndërkohe që përballet me nënën e saj rebele.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.