PëRMBLEDHJE

Fitues i çmimit Oskar dhe i 18 çmimeve kinematografike botërore. Një regjisor kujton fëmijërinë e tij dhe dashurinë e madhe për filmin

Fotot

Kinema ParajsaKinema ParajsaKinema ParajsaKinema Parajsa

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.