Natasha Rothwell

Ditëlindje: 1980

Aktor:

 1. ...
  Angie
 2. 2. Insecure (2016), seriale
  ...
  Kelli Prenny
 3. ...
  Ms. Albright
 4. ...
  Pearlina Teatree
 5. ...
  Jill
 6. ...
  Rachel
 7. ...
  Carol (Co-Worker)
 8. ...
  Mommy Shark
 9. ...
  Self - Eulogist
 10. ...
  Self - Narrator
 11. ...
  Belinda Lindsey
 12. ...
  Rachel
 13. 14. Dëshira (2023), Film
  ...
  Sakina (voice)
 14. 15. Uonka (2023), Film
  ...
  Piper Benz
 15. ...
  Mommy Shark
 16. ...
  Carol (Co-Worker)

Zeri:

 1. ...
  Zan Owlson
 2. ...
  Japongaloid (Japongaloid Natasha)
 3. 3. Dëshira (2023), Film
  ...
  Sakina

Regjia:

 1. 1. Insecure (2016), seriale

Skenaristi:

 1. 1. Insecure (2016), seriale
  ...
  (executive story editor)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.