poster

Filmi i peshkaqenit të vogël

Baby Shark's Big Movie! (2023)

Komedi, Familjar, Fantazi, Animacion, Aksion, Aventurë, Muzikal | Koreja e Jugut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi, Kanada, Indi, Meksikë, Francë, Spanjë
Regjia: Alan Foreman

Vlerësimi: 4.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Peshkaqeni i vogël është peshku më tërheqës dhe më i dashur në det sepse me muziken e tij të bukur i ka bërë të gjithë ta duan. Këngëtarja e keqe dhe ziliqare Stariana harton një plan për të vjedhur talentin e tij, por si do t'ia dalë peshkaqeni i vogël të shpëtoje nga ajo?

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.