A Year and Change

A Year and Change (2015)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

After falling off the roof at a New Year's Eve house party, Owen decides that it's time to make some wholesale changes in his life. Over the next year, he quits drinking, re-enters his estranged son's life, reignites old friendships, and falls in love with Vera, a bank teller and fellow divorcee...all in an attempt to replace members of his family who he'd lost prematurely.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.