poster

Yearly Departed

Yearly Departed (2020)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Linda Mendoza


Vlerësimi: 5.8/10

Comedy special features eulogies for the year 2020 with a line-up of all-women comedians discussing everything from casual sex to beige Band-Aids and everything in between that we've "lost" in 2020.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.