PëRMBLEDHJE

Me Ben Schwartz, Jim Carrey, James Marsden. Iriqi Sonik dhe miku tij i ri më i mirë, Tomi, bashkojnë forcat për të mbrojtur planetin nga gjeniu i ligë, Dr. Robotonik, i cili do të sundojë botën...

Fotot

Iriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi SonikIriqi Sonik

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Udhëtim i çuditshëm (1966)

  image
  Stephen Boyd, Raquel Welch, Edmond O'Brien. Një nëndetëse dhe ekuipazhi saj, zvogëlohen në madhësi mikroskopike, që të hyjnë në trupin e një shkencëtari dhe të...
 • Njeriu-Merimangë: Mbrëmja Studentore (2017)

  image
  Tom Holland, Robert Downey Jr.. Piter Parker, këtë herë përpiqet të balancojë jetën në shkollë me sekretin e tij si Njeriu-Merimangë, dhe njëkohësisht duhet të...
 • Africa Screams (1949)

  image
  When bookseller Buzz cons Diana into thinking fellow bookseller Stanley knows a great deal about Africa they are abducted and ordered to lead Diana and her...
 • Titanët e Paqësorit (2013)

  image
  Idris Elba, Charlie Hunnam. Krijesa gjigante dalin nga thellësia e oqeanit dhe nisin një luftë që merr jetët e miliona njerëzve. Të vendosur për të mbijetuar,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.