PëRMBLEDHJE

Nick Robinson, Josh Duhamel, Jennifer Garner. Simoni mban një sekret nga familja dhe miqtë e tij: ai është gay. Kur e vërteta këcënohet të zbulohet, ai duhet t'i përballë të gjithë dhe të pranojë identitetin e tij.

Fotot

Me dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, SimoniMe dashuri, Simoni

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Delikatesa (2011)

  image
  Një prej autorëve më të shitur në Francë në vitin 2011, fitues i 10 çmimeve letrare, përkthyer në 30 gjuhë të botë.... Një romancë prekëse me skenar të vetë...
 • Judge Priest (1934)

  image
  Judge William "Billy" Priest lives in a very patriotic (Confederate) southern town. Priest plays a laid-back, widowed judge who helps uphold the law in his...
 • Dasma ime e madhe greke (2002)

  image
  Nia Vardalos, John Corbett. Një vajzë me origjinë greke, bie në dashuri me një djalë amerikan dhe përpiqet t'i mbushë mendjen familjes së saj tradicionale se ai...
 • Katër martesa dhe një funeral (1994)

  image
  Hugh Grant, Andie MacDowell. Gjatë pesë eventeve të ndryshme, një beqar i betuar për të mos u martuar, zbulon se mund të ketë gjetur dashurinë e vërtetë. Fitues i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.