poster

Gruaja e Mrekullive 1984

Wonder Woman 1984 (2020)

Aksion, Fantazi, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Patty Jenkins

Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3.4/10
(96 Voto)

PëRMBLEDHJE

Me Gal Gadot. Diana, një superheroinë që vepron vetëm në fshehtësi duhet të mbledhë të gjithë forcën, mençurinë dhe guximin e saj për të shpëtuar njerëzimin nga dy kërcënime shkatërruese.

Fotot

Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984Gruaja e Mrekullive 1984

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Abigejli dhe Qyteti i fshehtë (2019)

  image
  Kjo është historia e Abigejlit, e cila do të përdorë aftësitë e saj magjike për të rigjetur babain dhe për të çliruar qytetin e saj nga pandemia që e ka mbërthyer...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • Xhek Hanteri dhe thesari i humbur i Ugaritëve (2008)

  image
  Ugarit: Ana, një qytet i lashtë, i zhdukur për mijëra vjet nën rërën e një shkretëtire siriane, u zbulua përsëri në vitin 1922. U rizbulua pa thesarin e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.