poster

Mulan

Mulan (2020)

Aksion, Aventure, Drame, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Niki Caro

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 27.3.20
Cineplexx
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Një vajzë e re kineze e maskon veten si një luftëtar mashkull, për të shpëtuar të atin. Një riprodhim bazuar në filmin e njohur nga Disney, “Mulan”.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.