poster

Aqua Teen Forever: Plantasm

Aqua Teen Forever: Plantasm (2022)

Fantashkencë, Animacion, Komedi, Horror, Dramë, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

Everyone’s favorite rascals, the Aqua Teens, and everyone’s favorite perverted neighbor, Carl, split up then get back together to fight everyone’s favorite corporate overlord, Amazin, led by everyone’s favorite tech mogul, Neil, and his trusty scientist sidekick, Elmer.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.