Netflix Presents: The Characters

Netflix Presents: The Characters (2016)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Streaming
img
Vlerësimi: 5.3/10

No rules. No expectations. A half hour to make their mark. Eight different comedians each get an episode to show their skills in comedy.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.