PëRMBLEDHJE

Salma Hayek, Tiffany Haddish, Rose Byrne. Miqësia e dy shoqeve të ngushta lëkundet kur një mogul famëkeq i industrisë së bukurisë, i josh ato që të shesin kompaninë e tyre të kozmetikës.

Fotot

Biznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes ZonjashBiznes Zonjash

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shi në plazh (1984)

  image
  Një komedi nga Teodor Laço. Interpreton Trupa e Institutit të Lartë të Arteve. Agim Shuka, Viktor Zhusti, Robert Ndrenika, Vera Zheji, Mimika Luca, Birce Hasko,...
 • Shkolla e nates (2018)

  image
  Kevin Hart. Megjithëse Tedi Walker nuk e përfundoi kurrë gjimnazin, arriti të bëhej një agjent i suksesshëm shitjesh. Kur aksidentalisht i vë flakën vendit të...
 • Zëri i brendshëm (2018)

  image
  Ndiqni aventurën e Xheremisë, i cili krejt papritur, humbet zërin e tij të brendshëm. Cdo mendim, ai e thotë me zë të lartë. Por jo cdo herë mendimet janë të...
 • Njerka (1998)

  image
  Me Susan Sarandon, Julia Roberts, Ed Harris. Një grua e diagnostikuar me kancer terminal, përvec luftës me vdekjen, duhet të luftojë me veten, për të pranuar në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.