poster

Projekti Binjakët

Gemini Man (2019)

Fantashkencë, Aksion, Thriller, Dramë, Krim, Aventurë, Mister | Kinë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ang Lee
FilmBox Extra RS | 24.6.24 | 21:00

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(69 Voto)

PëRMBLEDHJE

Will Smith, Clive Owen. Henri Brogan është një vrasës elitar në pension, i cili papritmas vihet nën shenjestër dhe përndiqet nga një operativ i ri misterioz, që duket se është i aftë të parashikojë çdo lëvizje të tij.

Fotot

Projekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti BinjakëtProjekti Binjakët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Misioni Proksima (2019)

  image
  Filmi francez. Sara është një astronaute franceze që do të largohet nga Toka në një mision njëvjeçar. Tek ndjek stërvitjen rigoroze që u imponohet astronautëve, e...
 • Vëllezërit (2018)

  image
  Një ish i dënuar dhe vëllai i tij i adoptuar arratisen, kur papritur vihen nën shenjestrën e një krimineli, policisë dhe ushtarëve nga një tjetër botë. Mbrojta e...
 • War Games (1983)

  image
  A young computer whiz kid accidentally connects into a top secret super-computer which has complete control over the U.S. nuclear arsenal. It challenges him to a...
 • Cyborg - Luftëtari (1989)

  image
  Gibsoni është një luftëtar i punësuar gjatë periudhës kur Amerikën e ka pllakosur murtaja. Ai do të njihet me Përlin, vajzën robot që ka kurën për të shpëtuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.