Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(52 Voto)

PëRMBLEDHJE

Bruce Willis. Në të ardhmen, njerëzit jetojnë dhe ndërveprojnë nëpërmjet 'surrogatëve', riprodhime të përkryera të vetvetes. Një agjent i FBI-së, përpiqet të gjejë një paisje që nëse vret surrogatin, vdes edhe i zoti...

Fotot

SurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatëtSurrogatët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Cyborg - Luftëtari (1989)

  image
  Gibsoni është një luftëtar i punësuar gjatë periudhës kur Amerikën e ka pllakosur murtaja. Ai do të njihet me Përlin, vajzën robot që ka kurën për të shpëtuar...
 • District 9 (2009)

  image
  A field operative (Sharlto Copley) for a company that oversees extraterrestrial refugees contracts a mysterious virus that begins to change his DNA.
 • Lojërat e urisë (2012)

  image
  Jennifer Lawrence. Në të ardhmen, në shtetin totalitar të Panemit, 24 vajza dhe djem adoleshentë përzgjidhen për nje lojë nga ku vetëm njëri mund të dalë...
 • Projekti Përsosuri (2014)

  image
  Johnny Depp, Rebecca Hall, Morgan Freeman. Pasioni i një shkencëtari për inteligjencën artificiale kthehet në rrezik kur ndërgjegjja e tij ngarkohet pikërisht në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.