Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(22 Voto)

PëRMBLEDHJE

Flint, djaloshi shkencëtar që krijoi shpikjen më interesante në histori, rikthehet me një mision të ri... Por këtë herë nuk janë njerëzit që kërkojnë të shijojnë ushqimet, por janë ushqimet që duan të shijojnë botën...

Fotot

Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2Shiu i Ushqimit 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rio 2 (2014)

  image
  Protagonistët e filmit Rio këtë herë e gjejnë veten në xhunglat e Amazonës ku përpiqen të përshtaten mes risive e rreziqeve, me Najxhëllin hakmarrës dhe gjyshin...
 • Planeti 51 (2009)

  image
  Planeti 51 banohet nga qenie te gjelbra e paqësore. Por mbërritja e alienëve nga planeti Tokë, do të ndryshojë gjithçka. Këta të fundit janë dërguar nga NASA për...
 • Epoka e akullnajave 3 (2009)

  image
  Ngjarja më e rëndësishme në dy milionë vjet do të marrë përmasa të tjera. Bota do të ketë një skuadër të re heronjsh që do të shkojnë aty, ku asnjë kafshë tjetër...
 • Asterix and Caesar (1985)

  image
  Obelix falls for a new arrival in his home village in Gaul, but is heartbroken when her true love arrives to visit her. However, the lovers are kidnapped by...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.