Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(166 Voto)

Fotot

Hobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashiHobit: Një udhëtim i paparashi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Familja Robinson (1960)

  Sot
  image
  Dorothy McGuire, James MacArthur; Një familje zvicerane duhet të mbijetojë në një ishull të shkretë, pas fundosjes së anijes
 • Kronika (2012)

  Sot
  image
  Adoleshenti i turpshëm dhe i vetmuar Endrju Detmer nuk ka asnjë shok dhe jeton me te atin, i cili eshte i alkoolizuar, dhe me te emen e semure. Endrju blen nje...
 • La pelle dell'orso (2016)

  Sot
  image
  When a wild bear threatens their community, a man and his son venture into the mountains to hunt him down. The Secret of the Bear follows a down-and-out dad and...
 • Leter mbretit (2008)

  Sot
  image
  Një tregim i mrekullueshëm për dashurinë e vërtetë, miqësinë dhe guximin, i cili i përket periudhës së kalorësisë. Gjashtëmbëdhjetë vjeçari Tiuri i lë mënjanë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.