Agamenon: The Film

As Aventuras de Agamenon, o Repórter (2012)

Komedi | Brazil
Regjia: Victor Lopes

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 2.8/10

PëRMBLEDHJE

The trajectory of the clumsy reporter Agamenon Mendes Pereira, always present in key events of history, his biggest scoops and his eternal love for Isaura, who survives his unexpected travels around the world, in search of news and fame.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.