PëRMBLEDHJE

Këto janë aventurat e Jugit, djaloshit të drojtur që zbuloi Enigmën e Mijëvjeçarit dhe fitoi energji magjike. Ai do të bashkohet me miqtë e tij për të parandaluar kthimin e Lojës së Hijeve.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
 • Polly Pocket (2018)

  image
  Polly is often told she is "TOO LITTLE" to do the things she wants to do, but Polly proves what every kid knows - that being little isn't a limitation; IT'S HER...
 • Lepurushja Mifi (2003)

  image
  Seriali fokusohet në jetën e lepurushes Mifi një lepurushe që dëshiron të bëhet një artiste,gjithashtu i pëlqen dhe të shkruajë. Seritë janë të thjeshta në mënyrë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.