Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(119 Voto)

PëRMBLEDHJE

Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të vritet, misioni i vetëm për të është hakmarrja...

Fotot

MekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekaniku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Emri në kod: Elita (2001)

  image
  5 fëmijë i mbijetojnë një sulmi terrorist. Ata trajnohen për t'u bërë një skuadër elite kundër terrorizmit. Kur i caktojne per te zbuluar ç'u ndodhi disa minave...
 • Marinsi 5: Fushëbeteja (2017)

  image
  Mike 'The Miz' Mizanin. Pasi kthehet në shtëpi dhe tashmë punëtor i ndihmës së shpejtë, ish marinsi Xhejk Karter, vihet në mbrojtje te një njeriu, të cilin një...
 • Nderi i Hajdutit (2009)

  image
  Morgan Freeman, Antonio Banderas. Një hajdut profesionist, që punon sipas një kodi të caktuar nderi, rekruton një partner të ri që ta ndihmojë në një vjedhje të...
 • Hakmarrësi (2018)

  image
  Një ish kriminel që ka patur lidhje me mafjan brutale të Yakuzas, duhet të infiltrohet përsëri në botën e krimit japonez për të shpëtuar vajzën e një detektivi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.