Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(22 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pufët rikthehen me një film të ri. Pufeta dhe miqtë e saj përdorin një hartë misterioze që t'i udhëheqë përmes 'Pyllit të ndaluar', për të bërë zbulimin më të madh në historinë e pufëve..

Fotot

Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtëPufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Epoka e akullnajave 3 (2009)

  image
  Ngjarja më e rëndësishme në dy milionë vjet do të marrë përmasa të tjera. Bota do të ketë një skuadër të re heronjsh që do të shkojnë aty, ku asnjë kafshë tjetër...
 • Si të zbutësh një dragua (2010)

  image
  Në kohën mistike të vikingëve dhe dragonjëve, Lemza një djalë i ri ëndërron të bëhet një luftëtar i zoti si babai. Por kur ai miqësohet me një dragua, gjithçka do...
 • Obobo 2! Aventura vazhdon (2020)

  image
  Ndiqni aventurën e një dysheje të pazakontë të cilët duhet të bashkëpunojnë patjetër ose do të mbeten të humbur përgjithmonë. Rrugës ata do të zbulojnë se gjërat...
 • Dhelpra dhe zagari 2 (2006)

  image
  Muzika është kudo në një përrallë të ëmbël për mirësinë dhe besnikerinë. Todi dhe Koperi vazhdojnë të grinden si macja me miun, por kur Koperi bashkohet me një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.