poster

Amaneti

Death Wish (2018)

Thriller, Aksion, Krim, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: Eli Roth
FilmBox Extra RS | 29.2.24 | 21:00

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(87 Voto)

Fotot

AmanetiFoto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.Foto: RTL / © 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.AmanetiAmanetiAmanetiAmanetiAmanetiAmaneti

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hard to Kill (1990)

  image
  Following up on a lead, L.A. Detective Mason Storm gathers evidence against the Mob and its political supporters but unfortunately, he is being monitored...
 • Policia e Maiamit (2006)

  image
  Bazuar në dramën televizive të viteve 1980, ky azhurnim fokusohet në nën-detektivët Crockett dhe Tubbs pasi jeta e tyre personale dhe profesionale ndërthuret në...
 • Transportuesi 2 (2005)

  image
  J.Statham. Frenk tani ndodhet në Majemi, i ngarkuar të 'transportojë' çdo ditë në shkollë të birin e një shefi të skuadrës së antidrogës. Karteli më i egër i...
 • Emri në kod: Elita (2001)

  image
  5 fëmijë i mbijetojnë një sulmi terrorist. Ata trajnohen për t'u bërë një skuadër elite kundër terrorizmit. Kur i caktojne per te zbuluar ç'u ndodhi disa minave...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.