рејтинг: 6.6/10

Да ли желиш да видиш најслаѓе другарство на свету? Авантуре младог дечака Бобија, његовог смешног кучета Била и Каролине, корњаче која вози скејт, сигурно ќе целој породици бити јако забавне за гледање. Смеј се са њима сваког дана!

Се прикажува на каналите:

KiKA  

Следна епизода:

денес
17:45
Bobi i Bil
Утре
17:45
Bobi i Bil
недела
17:45
Bobi i Bil

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.