У глазбеном схоwу СуперСтар Филип, Северина , Тончи Хуљиќ и Ника Турковиќ креќу у потрагу за новим глазбеним талентима.

Беше на каналите:

RTL  

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.