СОДРЖИНА

Борба једног човека да сакрије проклетство које крије у себи... и његов задњи покушај да га се ослободи помоќу љубави његове породице. Али кад изгледа да губи битку, његов драги породични пас Тор је последња нада да његова породица преживи и стане у крај овом проклетству вукодлака.

Слики

Пун месецПун месецПун месецПун месецПун месецПун месец

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Предавството на Формоса (2009)

  денес
  image
  Агент на ФБИ се вмешува во низа политички интриги додека разоткрива неколку меѓународни заговори.
 • Зла коб (2012)

  денес
  image
  Елисон (Етхан Хаwке) је писац који се специјализовао за теме стварних злочина. Након једног бестселлера остаје без идеја које би га подстакле на писање па зато...
 • Проклетството на жената тажачка (2019)

  Утре
  image
  Во Л.А. во 70-тите, Ла Јорона ја демне ноќта - и децата. Игнорирајќи го предупредувањето на една мајка осомничена за загрозување на детето, социјалната работничка...
 • Одбројување (2019)

  Утре
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.