рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(22 гласови)

Содржина

Во 1995 година, некаде на Балканот, еден тим хуманитарци, предводен од Мамбруо, се справува со неочекувани кризи и со бирократијата во воената зона на единствениот начин што го знаат, со храброст и смисла за хумор.

Слики

Совршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен денСовршен ден

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.