рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(14 гласови)

СОДРЖИНА

Последњи школски дани једне генерације матураната. Треба реќи збогом једном делу живота, растати се са друговима, а ту су и неизвесност, наде, планови, жарке љубави „за цео живот“, и родитељи са својим амбицијама, а све би било непотпуно да нема професора који лагано губе своју неприкосновеност.
Матурско вече је централно место смешних збивања у која западају и слављеници и родитељи и професори.

Слики

Пази шта радиш (Матуранти)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Овнови (2015)

  image
  Њихова вековима стара раса сматра се једном од најбољих на острву и браќа редовно добијају награде за њихове непроцењиве овнове. Иако деле земљу и начин живота,...
 • Необични (2019)

  image
  Дваесет години Бруно и Малик живеат во одвоен свет, со аутистични деца и тинејџери. Нивното здружение обучува млади луѓе од опасните квартови да се грижат за оние...
 • Све џаба (2006)

  image
  Када тридесетогодишњем Горану (Ракан Русхаидат) страдају најбољи пријатељи Миро (Бојан Навојец) и Јосип (Фрањо Дијак), он прода куќу коју је наслиједио од...
 • Спунер (2009)

  image
  Соочен со иселувањето од куќата на родителите на неговиот 30-ти роденден, социјално чуден тип ја сретнува девојката од неговите соништа и создава свои правила за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.