Содржина

Theoretician Apostol Sacco writes articles and gives lectures on free love of youth at a time when a major conflict going on in his family. Conflict resolved through sitcom.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Како од мајка родени (1997)

  image
  Со потреба за брзоспечалени пари, Газ осмислува план за стриптиз настап за да можат тој и неговите несреќни пријатели да заработат пари. За разлика од...
 • Merakli Köfteci (1976)

  image
  Zuhtu, a nosy hawker who sells meatballs, one night finds a young girl escaping from her cruel relatives. He intends to help the girl but this costs him too much.
 • Quality Time (2017)

  image
  Five thirty-something men in as many separate segments struggle to grapple with the relentless absurdity of their respective existences.
 • Врели Мајк (2012)

  image
  Комедија Стивена Содерберга о човеку са много талената и шарма, који проводи дане јуреќи амерички сан из многих углова - као граѓевински радник, аутомеханичар,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.