СОДРЖИНА

Theoretician Apostol Sacco writes articles and gives lectures on free love of youth at a time when a major conflict going on in his family. Conflict resolved through sitcom.

Слики

Even so

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почасни граѓанин (2016)

  image
  Ово је прича о аргентинском књижевнику, добитнику Нобелове награде, који је пре 40 година напустио своју земљу, отишао у Европу и тамо постигао успех пишуќи о...
 • Лепота различитости (2021)

  image
  Два мушкарца, веома различитих животних прича и личности, укрцавају се на погребна кола која се крец́у јужно од Француске. Током свог путовања, схватају да,...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Франс (2021)

  image
  Полн со апсурден хумор, новиот филм на Бруно Думонт покажува колку брзо некој може да пропадне во бездната - и да излезе од неа уште посилен. Париз: славната...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.