Met Bega

actor

Роденден: 1946

Умре: 2015

Актерот:

  1. 1. Dy herë mat (1986), филм
  2. 3. Even so (1989), филм
    ...
    Neighbor

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.