Содржина

Дисфункционална обитељ звијезда филмова за одрасле окупља се ради снимања меморијалног порниќа. Несретни редатељ мора се носити с мушицама свих звијезда јер би, по именима, то требао бити највеќи порниќ свих времена.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • The Most Beautiful Day in the World (2019)

  image
  Arturo Meraviglia is a theatrical impresario in difficulty. He must take care of Gioele and Rebecca, two children "inherited" by an old uncle. When he realizes...
 • Заљубување во девојката од соседството (2006)

  image
  Кога другарите од детството, Тереза и Марк, ќе се сретнат многу години подоцна, ќе се заљубат и ќе одлучат да се венчаат, се изгледа како остварување на сонот....
 • Мртав ладан (2002)

  image
  „Мртав ладан“ говори о Лименом, дилеру дроге, и двојици браќе, Лемију и Кизи, који су прокријумчарили мртвог деду у воз да би га допремили куќи на сахрану. Тада...
 • Балкан Експрес (1983)

  image
  Во Србија во 1941 година, една група ситни криминалци и крадци се обидува да заработи претставувајќи се како патувачка музичка дружина „Балкан експрес“. Војната е...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.