poster

The Jane Mysteries: Inheritance Lost

(2023)

Режисер: Marco Deufemia

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10

Содржина

Jane DaSilva inherits a foundation that runs a detective agency. While investigating her first case, she discovers a company that exploited her client's mother, and she realizes that delving into the past can be dangerous.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.