poster

Чудна боја суза твога тела

L'Étrange Couleur des larmes de ton corps (2013)

Xорор, Трилер, Mистерија | Белгија, Луксембург, Франција
Режисер: Hélène Cattet, Bruno Forzani

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10

Содржина

Returning home from a business trip to discover his wife missing, a man delves deeper and deeper into a surreal kaleidoscope of half-baked leads, seduction, deceit, and murder. Does anyone in the building know something?

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.