Содржина

Кристи, извршната директорна на една компанија за играчки мора да научи сѐ за Ханука за компанијата да успее да придобие еден нов клиент. На помош ќе ѝ дојде Џонатан, пријател на колегата од работа кој се труди својот мал стан да го претвори во божиќна оаза за да го импресионира таткото на неговата девојка.

Слики

Среќен празник

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.