Содржина

По преселбата од Ајова во Чикаго, лична стилистка ангажира фотограф да ѝ помогне во промовирањето на нејзиниот нов моден потфат. Кога станува збор за наоѓање љубов и успех во градот, таа сфаќа дека сè што треба да направи е да остане верна на своето срце.

Слики

Девојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стиломДевојка са стилом

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.