SERIALE Faqja 1

 • ″SULLTANI- serial

  e mërkurë

  6.12.23

  04:00

  ″SULLTANI- serial

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • Amaneti

  e mërkurë

  6.12.23

  04:10

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Vrasje te vogla

  e mërkurë

  6.12.23

  08:00

  Vrasje te vogla

  Ufak Tefek Cinayetler (2017)

  Kater gra shume te bukura, te suksesshme, te pasura dhe mikesha qe ne femijeri. Kur ishin adoleshente 3 prej tyre i punojne nje rreng shoqes duke e bere ate me turp, te shkaterruar moralisht dhe ne prag te...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  6.12.23

  11:25

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Çukur

  e mërkurë

  6.12.23

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Amaneti

  e mërkurë

  6.12.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Osmani

  e mërkurë

  6.12.23

  16:00

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  The series will focus on the life of Osman Bey, the son of Ertugrul Gazi and the founder of the Ottoman Empire.

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  6.12.23

  16:20

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Vrasje te vogla

  e mërkurë

  6.12.23

  16:35

  Vrasje te vogla

  Ufak Tefek Cinayetler (2017)

  Kater gra shume te bukura, te suksesshme, te pasura dhe mikesha qe ne femijeri. Kur ishin adoleshente 3 prej tyre i punojne nje rreng shoqes duke e bere ate me turp, te shkaterruar moralisht dhe ne prag te...

 • ″SULLTANI- serial

  e mërkurë

  6.12.23

  19:30

  ″SULLTANI- serial

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  6.12.23

  19:40

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  6.12.23

  20:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Osmani

  e mërkurë

  6.12.23

  21:00

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  Seriali turk me i kushtueshem i te gjitha koherave me veshje dhe skenografi mbreselenese. Me aktorin me te famshem dhe me te paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmerie ne cdo episod te tij si seriali me e...

 • Osmani

  e enjte

  7.12.23

  01:00

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  Seriali turk me i kushtueshem i te gjitha koherave me veshje dhe skenografi mbreselenese. Me aktorin me te famshem dhe me te paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmerie ne cdo episod te tij si seriali me e...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e enjte

  7.12.23

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.