Lars is a "Romeo agent" from East Germany in the 1970s. His task is to go West, first to seduce and then to spy on Western women who worked in government or defense institutions.

Ishte në kanal:

HTV3  

REKOMANDIMET
 • Charité (2017)

  image
  The series describes the accomplishments of several famous German physicians and scientists at the prestigious Charité hospital in Berlin during its history.
 • 9-1-1 (2018)

  image
  Një zjarrfikës i Nju Jorkut zhvendoset në Austin, Teksas me djalin e tij, ku punon për të shpëtuar jetën e njerëzve ndërsa përpiqet të zgjidhë problemet e tij...
 • Tin Star (2017)

  image
  Crime drama set in a mountain town overrun by migrant oil workers.
 • Babylon Berlin (2017)

  image
  A metropolis in turmoil. From economy to culture, politics to the underworld - everything is in the grip of radical change. Speculation and inflation are already...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.