poster

Euphoria

Euphoria (2019)

Dramë, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
img
Vlerësimi: 8.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(9 Voto)

A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.

Transmetimet në kanale:

HBO2  

Ishte në kanal:

HBO3  HBO  

Episodi vijues:

Nesër
01:06
Euphoria 2, Ep. 8
REKOMANDIMET
 • Tajne vinove loze (2021)

  image
  Okosnicu TV serije „Tajne vinove loze“ čine priče o dve porodice smeštene u graničnim područjima Srbije. Porodica uspešnog poslovnog čoveka Vuka, iz Subotice,...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
 • The good doctor (2017)

  image
  Shaun Murphy, një kirurg i ri me autizëm dhe sindromën Savant, rekrutohet në njësinë kirurgjikale të një spitali prestigjioz.
 • Breathless (2013)

  image
  A TV series set in early 1960s England and centered around the doctors and nurses in a gynecology ward.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.