When an Indian village is threatened by ex-Confederate soldiers, several villagers head out to seek help. They recruit seven men, each with unique skills, who return to the village and take on the raiders. Following this, the men take up residence in a small town, making their skills available to those in need.

Ishte në kanal:

RAI 3  

REKOMANDIMET
 • Zorro: The Chronicles (2015)

  image
  The masked fox returns to fight against injustice and evil, with his witty banter and his trademark swordsmanship. The Chronicles go back to basics as they focus...
 • Havai Pesë-0 (2010)

  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • 9-1-1 (2018)

  image
  Një zjarrfikës i Nju Jorkut zhvendoset në Austin, Teksas me djalin e tij, ku punon për të shpëtuar jetën e njerëzve ndërsa përpiqet të zgjidhë problemet e tij...
 • NCIS: LA (2009)

  image
  The Naval Criminal Investigation Service's Office of Special Projects takes on the undercover work and the hard to crack cases in LA. Key agents are G. Callen and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.