Berlin in the 1920s. A dazzling place, but times are not only golden. They are marked by poverty and crime.

Transmetimet në kanale:

Epic Drama  

Episodi vijues:

Sot
21:00
House of Promises 1, Ep. 6
Sot
00:05
House of Promises 1, Ep. 6
e mërkurë
23:25
House of Promises 1, Ep. 6
25.5.24
21:00
House of Promises 1, Ep. 7
26.5.24
00:05
House of Promises 1, Ep. 7
29.5.24
23:25
House of Promises 1, Ep. 7
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.