15-year-old scientist Ashley Garcia explores the great unknown of modern teendom after moving across the country to pursue a career in robotics.

Ishte në kanal:

Junior TV  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.